KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14687006
nr 1468 7006
Grafiskt blad
Anna Essipova. "Uggla". Signerad, numrerad 28/50. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, bladets mått: 31x41 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:57:51
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)